top of page

Manuela Maciel İle Sosyodrama ve Kuşakaşan Psikodrama

Enstitümüzün bu ayki çalışmasında Özellikle Kuşakaşan Psikodrama ve Sosyodrama  olmak üzere pek çok psikoterapi tekniği alanlarında oldukça deneyimli bir psikodramatist yer alacak. Çalışmamıza mevcut grup üyeleri yanısıra yeni dönem çalışmalarında yer almak isteyen ve uygun görülenler de katılabileceklerdir.

İnternet üzerinden Zoom programı ile gerçekleşecek oturumlar Cumartesi ve Pazar günleri 12:00 da başlayacak ve 16:00'da bitecektir. 

 

Manuela Maciel,

Psikodrama ve sosyodrama yanısıra bilişsel davranışçı terapiler, hipnoz, TRVC (regresiv terapi), DMP (deep memory process), EMDR, “body wisdom” gibi diğer pek çok psikoterapi tekniğini kullanan klinik ve sosyal psikolog olup psikodrama ve sosyodrama eğiticisi ve süpervizörüdür. Manuela Maciel, EMDR Portekiz'in Kurucusu ve Başkanı ve Uluslararası Sosyodrama Konferansı Kurucusu (2007) olmanın yanı sıra IAGP Psikodrama Bölümü (2003-2009) başkanlığında da bulunmuştur. Ancelin Schutzenberger ile birlikte Uluslararası Kuşakaşan Eğitimi programının kuruluşunda yer almıştır.

manuela_afiş.jpg
bottom of page